×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

21 kwietnia 2017 r., dzień przed Międzynarodowym Dniem Ziemi, Stowarzyszenie Kołobrzeg Nowej Szansy już po raz piąty zabierze się za Kanał Drzewny. Na całym globie z okazji Święta Ziemi organizowane są przeróżne akcje promujące ochronę środowiska i życie w zgodzie z naturą.Celem naszego przedsięwzięcia jest: uświadamianie jak ważna jest Matka Natura oraz budowanie dobrych postaw ekologicznych wśród mieszkańców Kołobrzegu. Akcja ma również wymiar edukacyjny dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek 21 kwietnia od godz. 14:00 nad Kanał Drzewny przy skrzyżowaniu ul. Łopuskiego i Zygmuntowskiej.
Starostwo Powiatowe zadba o niezbędny ekwipunek, pożywienie oraz napoje, a firma Tonio udostępni kajaki, byśmy jeszcze dokładniej mogli oczyścić Kanał Drzewny. Po akcji MZZDiOŚ zajmie się odbiorem zebranych nieczystości. Wraz z nami udział wezmą członkowie PTTK i uczniowie kółka ekologicznego w SP nr 4, działającego przy Oddziale Wojskowym PTTK, grupka uczniów z SP nr 3 oraz członkowie Młodzieży Wszechpolskiej - Kołobrzeg. Wesprze nas również PZW koło w Kołobrzegu, które już dzień później 22 kwietnia zaprasza od godz. 10:00 pomiędzy stawy w Niekaninie oraz do Bogucina.
 
Mamy nadzieję na skuteczne i bezpieczne przeprowadzenie tej szczytnej akcji. Kołobrzeg Nowej Szansy po ubiegłorocznej wrześniowej interwencji doczekał się uporządkowania Kanału Drzewnego. Przypomnijmy - przez silne wiatry, w kanele tym znajdywały się powalone drzewa. Uniemożliwiało to swobodne poruszanie się kajakami i stwarzało niebezpieczeństwo.
Natura liczy również na Ciebie!
 
----------------------------------------------------
Co: Światowy Dzień Ziemi, akcja propagująca idee ekologiczne
Gdzie: Kanał Drzewny i okolice, róg ul. Zygmuntowskiej i Łopuskiego, Kołobrzeg
Kiedy: 21 kwietnia 2017 r. od godz. 14:00
Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu
Koło: Stowarzyszenie Kołobrzeg Nowej Szansy
Partnerzy Koła: Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu, PTTK oddział w Kołobrzegu, Młodzież Wszechpolska – Kołobrzeg, Polski Związek Wędkarski Koło Miejskie w Kołobrzegu, uczniowie kółka ekologicznego Szkoły Podstawowej nr 4, działającego przy Oddziale Wojskowym PTTK oraz grupka uczniów Szkoły Podstawowej nr 3
Sponsorzy: Firma Tonio AG Kajaki Kołobrzeg
 
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn