W tym letnim sezonie ARiMR przygotował 3 konkursy - są to dwa konkursy fotograficzne oraz jeden filmowy. Na wszystkie można jeszcze nadsyłać swoje prace.

Pierwszy konkurs "Nowoczesna Polska Wieś" przeznaczony jest dla wszystkich. Celem konkursu jest dokumentacja zmian, które zaszły na polskiej wsi, zwłaszcza od czasu wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. Każdy uczesntik może nadesłać jedno zdjęcie - Agnecji zależy na fotografiach przedstawiających rolników, którzy korzystają z nowoczesnych maszyn, hodujących zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach, a także na zdjęciach pokazujących prace polowe. Prace można nadsyłać do 20 września br. Więcej o konkursie można dowiedzieć się na oficjalnej stronie - TUTAJ.

Kolejny konkurs, "Akcja reaktywacja - jestem na tak dla recyklingu", przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z obszarów wiejskich. Celem jest promowanie wiedzy na temat recyklingu i dbania o środowisko. Przedmiotem konkursu będzie przygotowanie autorskiej pracy z odpadów, w tym z plastiku, metalu, papieru lub innych opakowań głównie z materiałów niedegradowalnych. Praca może przybrać dowolną formę np. rzeźby lub instalacji. Następnie swoje dzieło trzeba sfotografować i to właśnie ta fotografia weźmie udział w konkursie. Prace można nadsyłać do 16 sierpnia br. Więcej o konkursie można dowiedzieć się na oficjalnej stronie - TUTAJ.

Ostatni konkurs nosi nazwę "Akcja Reanimacja i Moc Ratowania". Kierowany jest do ratowników z Zespołów Ratownictwa Medycznego i strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z obszarów wiejskich. Jest to konkurs filmowy. Aby wziąć udział należy nagrać film z instruktażem udzielania pierwszej pomocy, czyli czynności wykonywanych w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, których zadaniem jest ochrona życia lub zdrowia poszkodowanego, oraz zminimalizowanie niekorzystnych następstw, zanim udzielona zostanie specjalistyczna pomoc medyczna. Prace można nadsyłać do 20 sierpnia br. Więcej o konkursie można dowiedzieć się na oficjalnej stronie - TUTAJ.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn