Skończyły się wakacje, zmniejszyły się więc przewozy o charakterze turystycznym, a rosną te związane z codziennymi dojazdami do szkół i miejsc pracy. Już w najbliższą niedzielę, 4 września, wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów.

Powakacyjne zmiany rozkładu jazdy pociągów wprowadzają zarówno regionalni, jak i krajowi przewoźnicy. Korekty dotyczą m.in. kilku ważnych połączeń na Pomorzu Zachodnim. Od niedzieli (4 września 2022 r.) przestanie kursować część pociągów typowo turystycznych, a wrócą te, które zapewniają wygodne dojazdy do pracy i szkoły. Oto wykaz połączeń, które zawieszono na czas wakacji, a 4 września zostaną wznowione: (pociągi kursujące w dni robocze):

Linia Szczecinek – Białogard – Kołobrzeg

Białogard (odj. 6:19) – Szczecinek (przyj. 7:18)

Szczecinek (odj. 14:16) – Białogard – Kołobrzeg (przyj. 16:02)

Linia Szczecin – Goleniów – Nowogard – Kołobrzeg

Szczecin Gł. (odj. 14:20) – Goleniów – Nowogard (przyj. 15:35)

Nowogard (odj. 16:16) – Goleniów – Szczecin Gł. (przyj. 17:17)

Na jesień PKP PLK S.A. zaplanowały szereg prac remontowych na wielu liniach kolejowych, które będą skutkować okresowymi zmianami rozkładu jazdy i na niektórych odcinkach wymuszą wprowadzenie za pociągi autobusowej komunikacji zastępczej. W związku z powyższym zalecamy podróżnym sprawdzanie rozkładu jazdy pociągów przed wyjazdem.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn