Już dzisiaj o 14. odbędzie się Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie (na parkingu przy ul. Bałtyckiej). Smaczne jedzenie, atrakcje, koncerty - warto przyjść, by się pobawić. Jednak można także połączyć przyjemne z pożytecznym.

Na Festiwalu Zupy Grzybowej działał bedzie plenerowy punkt szczepień. Zaszczepić może sie tam każdy chętny. Punkt przygotował 500 dawek szczepionki firmy Johnson & Johnson. To jednodawkowa szczepionka. Oprócz tego dostępne będzie także 500 szczepionek firmy Pfizer, dwudawkowych. Po przyjęciu jednej dawki po pewnym okresie trzeba przyjąć drugą, ale można to zrobić bez problemu w dowolnym miejscu w kraju. Każda z osób zaszczepionych preparatem Johnson & Johnson otrzyma unijny certyfikat szczepienia od ręki. Do tego wszyscy zaszczepieni otrzymają również zniżkę na usługi medyczne oferowane przez MEDICAL SERVICES.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook