- Czy kolejny raz lokalizacja schroniska wzbudzi kontrowersje i stanie się kością niezgody? - Takimi wątpliwościami na portalu społecznościowym podzieliła się radna niezrzeszona Renata Brączyk.

Przypomnijmy, podczas czwartkowej konferencji prasowej, zastępca prezydenta do spraw gospodarczych Ewa Pełechata przedstawiła nową propozycję lokalizacji schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jest to teren przy ulicy Wspólnej, w pobliżu oczyszczalni i kompostowni.

Radna otrzymuje sygnały, że zabrakło konsultacji i dialogu.

- Czy w taki sposób powinno się podejmować tak ważne decyzje, jak nowa lokalizacja schroniska? - Retorycznie pyta Renata Brączyk i publikuje treść interpelacji, która trafiła do Urzędu Miasta:

Komentarze  
+8 # KiziaMizia 2021-09-24 16:48
"Wszyscy kochamy zwierzęta ale budujcie 20 kilometrow od naszych domów, ale zrobicie też tak żeby wolontariusze mieli blisko i żeby Oni mogli się opiekować naszymi kochanymi kotkami i pieskami." Ot taka miłość po kołobrzesku. Później będziemy narzekać ze biedne zwierzaki. Nikt nie chciał im pomóc, nikt nie chciał wybudować schorniska. A tu ani w Kołobrzegu ani w żadnej sąsiedniej miejscowości nie ma miejsca na schronisko. Wszyscy protestują. Do tego jesteśmy pierwsi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Azor 2021-09-24 16:53
A jaka decyzja będzie właściwa Pani Radna? Na działkach źle, przy Wspólnej źle. Wszędzie za blisko.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Pol 2021-09-24 23:57
Dopóki nie ma dobrej lokalizacji, które nie będzie uciążliwa dla nikogo to nie należy niczego zmieniac bo to są koszty i niepotrzebne konflikty.
Wdaje się że Prezydentowej bardziej zależy na usunięciu schroniska z terenu Zieleń Miejska niż na znalezieniu dobrej lokalizacji.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # TOM 2021-09-26 09:53
Chciałbym zwrócic uwagę tym wszystkim,którym nie podoba się żadna nowa lokalizacja,ze obecna jest w poblizu i to w bardzo w pobliu zabudowań Potopu,Zieleniewa,Budzistowa i nikt jakoś do t ej pory nie protstuje.Nagle niektorym przeszkadza Korzyscienko. Tak , jak przeszkadza im smród z Oczyszczalni, a wszyscy budowali się na potęgę wokół niej, a jej się przeniesc niie da.Ktoś podgrzewa atmosferę, aby się nie udało, apieniądze przepadły.Jak zwykle, w naszm zascianku najlepiej zarządzac konfliktami.A moze pan Starosta wkroczy w ten konflikt i posadzi wszystkich do stołu?Wszyscy zapominamy o żywych istotach,ktore cierpią , a nie mogą mówic.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook