Wójt Gminy Kołobrzeg ogłasza przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących zmiany w granicach obwodu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie.

Konsultacje społeczne prowadzone będą w okresie od dnia 15 grudnia 2021 r. do dnia 28 grudnia 2021 r. w formie spotkań. Odbędą się dwa otwarte spotkania z mieszkańcami miejscowości Grzybowo, których dzieci z roczników 2017, 2016 i 2015 rozpoczną przygotowanie przedszkolne oraz naukę w klasie I szkoły podstawowej, umożliwiających wyrażenie opinii w sprawie planowanych zmian w granicy obwodu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie.

Pierwsze spotkanie dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci z rocznika 2015 odbędzie się w dniu 15 grudnia 2021 r. o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie. Drugie spotkanie dla rodziców/opiekunów prawnych dzieci z roczników 2016 i 2017 odbędzie się w dniu 28 grudnia 2021 r. o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie.

Materiał informacyjny dotyczący przedmiotu konsultacji będzie dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kołobrzeg, na stronie internetowej Gminy Kołobrzeg, na tablicy ogłoszeń w siedzibie Gminy Kołobrzeg ul. Trzebiatowska 48a oraz na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dźwirzynie. Wszystkie formularze i załączniki dostępne są do pobrania także na dole tej strony.

Wypełnione formularze konsultacyjne można przekazać:

- do Biura Obsługi Interesanta w Urzędzie Gminy Kołobrzeg ul. Trzebiatowska 48a;

- drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy Kołobrzeg, ul. Trzebiatowska 48a, 78-100 Kołobrzeg;

- drogą elektroniczną na adres: w.linda@gmina.kolobrzeg.pl .

Opinie przekazane w innej formie niż na formularzu konsultacyjnym oraz złożone po terminie, nie będą uwzględniane.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook