W Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

W turnieju wzięło udział 16 uczestników, w dwóch kategoriach wiekowych - klasy I-IV oraz V-VIII Szkół Podstawowych. Młodzi strażacy pod okiem komisji musieli rozwiązać test sprawdzający ich wiedzę. Następnie dla uczestników z najlepszymi wynikami przgotowano egzamin ustny. Całość prowadził druh Jerzy Bartnik. Zdobywcy pierwszych miejsc, wezmą teraz udział w eliminacjach powiatowych, gdzie będą walczyć o wejście do turnieju wojewódzkiego. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami, pamiątkowymi statuetkami. oraz upominkami od Gminy Kołobrzeg. Wręczali je Zastępca Wójta Gminy Kołobrzeg Grzegorz Czachorowski, Prezes Gminny ZOG ZOSP RP w Kołobrzegu Krzysztof Lewandowski oraz przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej. Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że chcą zdobywać tak potrzebną wiedzę.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn