W dniu 19 lutego 2024 r. w sali Gminnego Centrum Sportów Wodnych w Dźwirzynie odbyło się spotkanie przedstawicieli służb uczestniczących w procedurze Niebieskiej Karty.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele placówek oświatowych, Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego oddział w Kołobrzegu, pracowników socjalnych, kuratorów sądowych, członków Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, psychologów, specjalistów ds. przeciwdziałania przemocy domowej, terapeutów, policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu.

Głównym tematem spotkania było funkcjonowanie zespołów interdyscyplinarnych i grup diagnostyczno-pomocowych po zmianie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy domowej. Szkolenie prowadził dr Marek Mudant, nadkom. w st. spoczynku - Wydział Prewencji KPP Węgrów, specjalista z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Szkolenie sfinansowane zostało ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2024.

Bezpośredni link do strony internetowej wraz z informacją o działaniach dla osób potrzebujących pomocy w Gminie Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn