Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Poranki Młodego Widza. W niedzielę 16 maja 2021 wyjątkowo o godz. 13.00 na scenie plenerowej RCK zaprezentowany zostanie spektakl „O trzech zaklętych królewnach, czyli opowieści rozbójników” w wykonaniu Teatru Lalki „Tęcza” ze Słupska.

Opis spektaklu:

Historie Śnieżki, Roszpunki i Śpiącej Królewny jakich jeszcze nie znacie. To historia o tym jak banda zbójców znajduje w lesie dziecko. Chcąc je uspokoić opowiadają po kolei bajki o swoich wymarzonych królewnach. Ale co wiedzą rozbójnicy o królewnach i jak je sobie wyobrażają? Czy „twardziele” dadzą radę pocieszyć zapłakane dziecko? Jak sprawdzą się w roli bajarzy i opiekunów? Wygląda na to, że tego dowiemy się dopiero podczas spektaklu.

Spektakl dla dzieci od lat 4.

reżyseria: Lucia Svobodová

scenografia: Lucia Svobodová

muzyka: Miłosz Sienkiewicz

tekst: Naďa Uherová

tłumaczenie: Michał Tramer

obsada: Maciej Gierłowski, Piotr Merecki, Ivo Bochat, Mikołaj Prynkiewicz

Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook