Wczoraj na deskach Regionalnego Centrum Kultury odbył się musical broadwayowski „Wrzuć Na Luz”. Wszystko w wykonaniu kołobrzeskiej młodzieży.

Musical “Wrzuć Na Luz” mogliśmy oglądać już po raz drugi. W ubiegłym roku w sierpniu odbyła się jego premiera. Młodzież długo czekała żeby znowu móc wystąpić na scenie. I w końcu się udało.

Młodzież włożyła bardzo dużo pracy w stworzenie spektaklu, zwłaszcza że w tym roku nastąpiły zmiany w obsadzie. To były blisko trzy miesiące intensywnych przygotowań. Ale jak zgodnie podkreślają, było warto.

Pomysł stworzenia musicalu wziął się z pasji do muzyki, teatru i tańca.

A już wkrótce młodzież rusza z castingiem do nowego spektaklu, który swoją premierę ma mieć jesienią tego roku.

Spektakl będzie można jeszcze zobaczyć za tydzień 27 czerwca. A już w środę 23 czerwca o 22 na Skwerze Pionierów kolejne wydarzenie taneczno-muzyczne z udziałem kołobrzeskiej młodzieży i nie tylko.

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn