Fundacja Morze Kultury w Szczecinie i Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zapraszają na koncerty organizowane w ramach 6 edycji Zachodniopomorskich Warsztatów Chóralnych w Kołobrzegu.

Podczas warsztatów wystąpią: Regionalny Zespół Ludowy „Karniewiacy” z Karniewa, Chór Kameralny ZUT w Szczecinie, Chór Zespołu Pieśni i Tańca "Solczanie" z Litwy, Chór Liturgiczny Parafii pw. Najświętszej Marii Panny Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym, Piaseczno, członkowie chórów kołobrzeskich a także wspólny połączony chór warsztatowy. Zajęcia warsztatowe prowadzić będą: mgr Sławomira Racławska, mgr Nina Salamon, mgr Dianna Domagała, Dominik Franczuk, dr Aleksandra Janus, dr hab. Iwona Wiśniewska- Salamon.

Zapraszamy pasjonatów śpiewu chóralnego i miłośników muzyki na plenerowe koncerty w letniej scenerii na scenie plenerowej RCK przy ul. Solnej 1 w poniedziałek 28 czerwca i w czwartek 1 lipca. Wstęp wolny.

Koncerty w ramach VI ZACHODNIOPOMORSKICH WARSZTATÓW CHÓRALNYCH:

Koncert inauguracyjny 28.06.2021 r., godz. 17.00, scena plenerowa RCK

Koncert finałowy 1.07.2021 r., godz. 17.00, scena plenerowa RCK Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta, ul. Solna 1.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn