Wczoraj, na plenerowej scenie Regionalnego Centrum Kultury, kołobrzeskie Tirlitonki pożegnały rok szkolny uroczystym koncertem.

Kołobrzeski Międzyszkolny Zespół Piosenki i Tańca Tirlitonki podsumował pracę zespołu za rok szkolny 2020/2021, uroczystym koncertem zatytułowanym „Całym sercem”. Występ odbył się na scenie plenerowej Regionalnego Centrum Kultury.

Wczorajszy koncert to dla młodych artystów przede wszystkim powrót do normalności, po wielu miesiącach bez występów na scenie.

Program koncertu obejmował podsumowanie pracy zespołu, promocję absolwentek, powitanie lata oraz podziękowania dla członków zespołu i rodziców.

W zespole pracują 3 grupy taneczne. Spośród nich rekrutowani są soliści. Podczas koncertu wystąpiły między innymi 3 solistki, które są już absolwentkami zespołu.

Za scenariusz i reżyserię do wczorajszego koncertu odpowiada Pani Maria Dudek.

Choreografię ułożyły Agata Chimko i była wychowanka zespołu Martyna Małetko.

Zespół istnieje już 41 lat.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn