Cyrk Zalewski wystąpi w Kołobrzegu. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii. Mamy dla was 3 wejściówki. 

Mamy dla was 3 podwójne wejściówki (wejściówka dla osoby dorosłej i dziecka do 15 lat). 

Co zrobić aby wygrać bilet? Na naszym Facebooku, w komentarzu pod tą informacją należy wpisać hasło: Cyrk Zalewski. Wylosujemy 3 zwycięzców i ogłosimy ich na naszym Facebooku 28 czerwca. 

 

Po 8 miesięcznej przerwie Cyrk Zalewski powrócił na trasę ze swoim najnowszym programem! W Kołobrzegu wystąpi już 30 czerwca. Przed mieszkańcami miasta tylko 1 spektakl, podczas którego widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem... 

 

 

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. 

W środę 30 czerwca odbędzie się w Kołobrzegu jeden dwugodzinny spektakl. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie. 

- Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go  - nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski. 

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał - znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych - klaun RiCO. 

Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia. 

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów - absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. 

Kiedy: 30 czerwca (środa) , godz. 17.30,

Gdzie: ul. Myśliwska, Kołobrzeg

W programie:

Duża iluzja - Kamil Zalewski

Pokaz hula hop pod kopułą cyrku - Ernita - Łotwa

Strongman - Denis Ilchenko - Ukraina (NOWOŚĆ)

Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby

Clown RiCO - Polska

Kula Śmierci - Alison Riders - Brazylia, Argentyna, Chile

Żonglerka nogami - Dominika Krystel - Polska - (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)

Gimnastyka na sztrabatach - Maciej Najmowicz - Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)

Ekwilibrystyka na krzesłach - Maciej Sokołowski - Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)

Napowietrzny pokaz gimnastyki na kole

Napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku), 

a także goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych: Dinozaur, Shimmer i Shine, Minecraft, Spiderman.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook