Od nowego roku szkolnego Regionalne Centrum Kultury, oprócz wznowienia działalności dotychczasowych pracowni, zaprasza kołobrzeżan i gości naszego miasta do udziału w nowych projektach.

Pierwszy z nich to zajęcia z malarstwa i rysunku, prowadzone przez magistra sztuki Dariusza Mazura. Adresowane są do dzieci od lat 9, młodzieży oraz osób dorosłych, które chcą spróbować swoich sił w tych dziedzinach sztuki. Koszt czterogodzinnego bloku zajęć to 10 zł/os. Spotkania odbywać się będę w sali konferencyjnej RCK przy ul. Solnej 1 w Kołobrzegu.

Ofertę rozszerza ponadto pracownia muzyczna Skarbiec (piwnica Ratusza). Do stałej współpracy poszukujemy przede wszystkim zespołów lub solistów grających rocka. Oprócz bezpłatnego dostępu do wyposażonej sali prób RCK umożliwi też występy na swoich scenach oraz, w przyszłym sezonie, jako suport przed gwiazdami koncertującymi na deskach kołobrzeskiego amfiteatru.

Chętnych do udziału w projektach RCK prosimy o kontakt z sekretariatem osobiście, pod numerem telefonu: 94 352 49 49, adresem e-mail: sekretariat@rck.kolobrzeg.eu.

 

Komentarze  
+1 # dlaczego 2021-09-21 16:03
Dlaczego preferuje się rok ? Inne rodzaje muzyki są równie ciekawe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook