W sobotę wieczorem przy dźwiękach tanecznej muzyki Park Teatralny rozbłysnął wieloma kolorami. Wszystko w ramach I edycji Nocy Kolorów zorganizowanej przez Regionalne Centrum Kultury.

To pierwszy taki projekt realizowany w naszym mieście. Początkowo Noc Kolorów miała się odbyć w sierpniu, jednak plany te zweryfikowała pogoda. Ale w sobotę wieczorem już dopisała. Park Teatralny został odczarowany za sprawą kolorów i muzyki na żywo.

Jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia zgromadziły się tłumy mieszkańców i turystów, którzy z zainteresowaniem oczekiwali na rozpoczęcie imprezy. Do zabawy nie trzeba było nikogo długo zachęcać. Równocześnie z wybrzmieniem muzyki, do tańca ruszyła publiczność. Nie zabrakło starszych i tych najmłodszych.

Wszyscy przez nas pytani jednogłośnie podkreślali, że takich imprez plenerowych powinno być jak najwięcej. A jak przypomina Regionalne Centrum Kultury takich wydarzeń w mieście w tegorocznym sezonie nie brakowało.

 

Komentarze  
+3 # ObiektywnymOkiem 2021-09-20 14:30
Sam zamysł organizacji nocy kolorów był fajny, ale już samo wykonanie kompletnie nie wyszło organizatorom. Zrobiono iluminacje paru metrów przestrzeni parku oraz kilku drzew, a i ten teatr ognia który trwał chwilę i był niewidoczny dla szerszej publiczności również był bez efektu łał. Szkoda, bo przyszło mnóstwo ludzi, którzy po godzinie 21 rozeszli się do domu...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook