W piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Kadry Kreślone Piórem”, autora Miłosza Kowalewskiego. Prace będzie można oglądać do końca marca 2022 roku.

Wystawa „Kadry Kreślone Piórem” zadebiutowała w Kołobrzegu już w 2013 roku. Przez wiele lat prezentowana była w rożnych miejscach Polski, a także w Niemczech. Po wielu latach, wernisażach i przebytych kilometrach dzięki Miejskiej Bibliotece Publicznej powróciła aby ponownie cieszyć oczy Kołobrzeżan. Na wystawie możemy zobaczyć różne gatunki ptaków, których zdjęcia powstały głównie w obrębie  województwa zachodniopomorskiego, wiele w samym Kołobrzegu.

Autorem zdjęć jest Miłosz Kowalewski, urodzony w Kołobrzegu, z wykształcenia architekt, z zamiłowania fotograf przyrody – ornitolog. Obiektami jego fotograficznych wypraw są ptaki i to im poświęca całe swoje zaangażowanie. Autor opowiedział nam co w ptakach fascynuje go najbardziej.

Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach otwarcia biblioteki przy ul. Frankowskiego.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook