Wczoraj na deskach Regionalnego Centrum Kultury odbył się musical „Żony Henryka VIII”. Wszystko w wykonaniu Musicalowej Strefy Młodzieży.

To już drugi musical z cyklu Musicalowej Strefy Młodzieży. W zeszłym roku młodzi stworzyli musical broadwayowski „Wrzuć na luz”. Wczoraj odbyła się premiera kolejnego. „Żony Henryka VIII” To jak mówi Kamil Czarnecki, wspaniała popkulturowo-średniowieczna historia.

Dla reżyserki musical jest szczególnie interesujący ze względu na jego formę, bo łączy w sobie zarówno musical jak i koncert. Dzięki temu widz mógł się poczuć jak przed wielką estradą.

Dziewczyny z Musicalowej Strefy Młodzieży wpólnie przyznały, że wcielenie się w rolę żon Henryka VIII było wymagające, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące.

Kamil Czarnecki zachęca wszystkich młodych aby zapisywali się do Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży.

 

Więcej w materiale wideo.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn