Po rocznej przerwie do Kołobrzegu powrócił Jarmark Bożonarodzeniowy. Wczoraj odbyło się jego oficjalne otwarcie. Z tej okazji przygotowano dla mieszkańców wiele atrakcji. Był święty Mikołaj i występy artystyczne kołobrzeskich artystów.

Wczoraj jak co roku o tej porze na placu przed Ratuszem odpalono lampki na miejskiej choince. Potem wszyscy zgromadzeni mieszkańcy ruszyli na Skwer Pionierów, gdzie w tym roku miasto zorganizowało drugi Jarmark Bożonarodzeniowy. 

25 domków jarmarcznych  z urozmaiconym asortymentem, food trucki, bogaty program artystyczny, iluminacje świąteczne oraz karuzela dla najmłodszych. Tak prezentuje się tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy Nie zabrakło też świętego Mikołaja, który razem z elfami rozdawał najmłodszym słodkie upominki. 

Każdy kto zechce poczuć świąteczny, kolorowy i magiczny klimat świąt może wybrać się na kołobrzeski Jarmark, który będzie działał do 23 grudnia. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook