Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na pierwszą edycję Muzycznych Pejzaży Kołobrzeskich, które odbędą się pod Pomnikiem Zaślubin z Morzem.

12 lipca 2022 r. (wtorek) godz. 20:00, wstęp wolny. Koncert powinien zakończyć się około godz. 23.00. Zagrają twórcy związani z Kołobrzegiem: dj Antisocial (pseudonim kołobrzeskiego muzyka), Adam Frankiewicz oraz Daktyle. W programie muzyka ambientowa, elektroniczna, improwizowana.

Adam Frankiewicz - reżyser, performer, okazjonalnie DJ. Jego prace pokazywane były w wielu miastach Europy (Kurgan, Madryt, Ryga, Lwów, Berlin i wielu innych). Występował na Ars Electronica, Unsound, Open Source Art, Up To Date , Floppy Totaal, Seanaps, Biennale Sztuki Współczesnej w Tuluzie. Poprzez pracę z przestarzałą technologią buduje własny język sztuki. Jest twórcą wielu warsztatów związanych z technikami słuchania i wykorzystaniem multimediów w kreatywnym opowiadaniu historii. Założyciel wytwórni muzycznych Pionierska Records i OPIO Records, niezależnego radia analogowego „Morskie Ucho” oraz studia growego Lazy Coast Games, skupiającego kreatywną młodzież z Kołobrzegu. Koncentruje się na subkulturach, zapomnianych formatach, przedmiotach i martwych mediach.

dj Antisocial - kołobrzeski muzyk DIY, połowa akustycznego duetu NITZ (Obrazowisko 4.0), w projekcie Przestrzenie Liminalne, czyli opartej na ambiencie grze na nastrojach i skojarzeniach, w poszukiwaniu oswajalnych elementów w miejscach z pozoru pustych i nieswoich, uwięzionych we wspomnieniach i zamrożonych przez czas. Muzyka Przestrzeni Liminalnych to nieprzerywana progresja barw, dedykowana improwizacji i niepowtarzalności, pozbawiona założonych z góry melodii, harmonii i rytmu, powstająca tu i teraz, nigdy więcej i nigdzie indziej.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn