Zabawa dla małych i dużych, szczypta edukacji i dużo humoru, czyli Wakacyjny Teatralny Elementarz przygotowany przez Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu. Najbliższy spektakl już w środę 13 lipca.

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na Wakacyjny Teatralny Elementarz. "Szałaputki” to pełen humoru spektakl z wartką akcją dla najmłodszych widzów (3+). Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które pomimo przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwo. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa?

Środa 13 lipca 2022, godz. 17.00,

scena plenerowa RCK, spektakl „Szałaputki” (wiek 3+) w wykonaniu teatru TeatRyle z Poznania.

Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn