W weekend odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki". W programie Przeglądu znalazła się szeroka gama prezentacji artystycznych: konkurs piosenki, koncerty i spektakle.

Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego "Pamiątki" odbył się w Kołobrzegu już po raz czwarty. Wydarzenie ma na celu podtrzymywać pamięć dorobku i postaci artysty oraz kultywować spuściznę artystyczną Przemysława Gintrowskiego. Tegoroczny przegląd trwał dwa dni. W piątek w Regionalnym Centrum Kultury odbyła się część konkursowa, w której udział wzięło 25 wykonawców, potem miała  miejsce premiera spektaklu koncertowego ”Ślepcy”. Warto dodać, że wydarzenia artystyczne powstają specjalnie na ten przegląd. Organizatorem Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” było Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna w Kołobrzegu.

Więcej w materiale wideo.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn