Gościem wczorajszego spotkania autorskiego w Miejskiej Bibliotece Publicznej, była Dominika Gałka - autorka serii książek „Przygody Fenka".

Wczoraj, w ramach wakacyjnych spotkań w Bibliotece Miejskiej, mogliśmy bliżej poznać twórczość autorki książek dla dzieci Dominiki Gałki. Pisarka jest absolwentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz autorką m.in. książeczek edukacyjnych dla dzieci „Przygody Fenka”. W czasie spotkania, pisarka udowodniła także, że wyobraźnia, kartka i ołówek w zupełności wystarczą do tego, żeby ciekawie i wesoło spędzić czas.

Kolejne spotkanie dla dzieci w ramach zajęć „Kolorowe wakacje” odbędzie się 14 lipca. Tym razem odbędzie się spektakl „Kapu kap” w wykonaniu Teatru „Głowa Mała”.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn