Marzysz o karierze aktorskiej? Chcesz występować w kołobrzeskim teatrze? A może pozbyć się tremy i nauczyć publicznych wystąpień? Regionalne Centrum Kultury ma doskonałą propozycję.

Udział w zajęciach gwarantuje niesamowitą przygodę ze współczesnym teatrem i jego wieloma odmianami. Od teatru dokumentu, teatru formy, po koncepcje postspektakularne i instalacje audio/video. Na zajęciach oprócz technik aktorskich, dykcji, emisji głosu i interpretacji, będzie można zapoznać się z technikami improwizacji, głębokiego słuchania czy też plastyki ruchu.

Myślisz o zdawaniu do Akademii Teatralnej? Przyjdź do Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu. RCK pomoże w przygotowaniach i procesie rekrutacyjnym.

Prowadzącym zajęcia jest Adam Frankiewicz, doceniany w Polsce i za granicą twórca teatru i performansu. Jego prace pokazywane były w wielu miastach Europy (Kurgan, Madryt, Ryga, Lwów, Berlin i wielu innych). Szczegóły i zapisy: adam.frankiewicz@rck.kolobrzeg.eu

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook