W piątek, w Laboratorium Kultury Adebar zagrały Shandy & Eva - polsko-karaibski duet muzyczny, wykonujący swoje piosenki autorskie.

Shandy&Eva to akustyczny duet grający swoje piosenki autorskie. Shandy (Shandrelica Casper) to perkusistka, która pochodzi z wyspy Curacao na Karaibach, Eva (Ewa Żmijewska) to gitarzystka z Warszawy i...córka Artura Żmijewskiego. Styl muzyczny, który grają dziewczyny jest mieszany, ponieważ czerpią one inspiracje z wielu różnych gatunków.

W 2019 roku dziewczyny wydały debiutancką płytę, a obecnie pracują nad kolejną. W sierpniu ubiegłego roku pojawił się w mediach pierwszy singiel, promujący nowy album "Window Of Hope", a 8 marca miała premierę kolejna piosenka pt. "Siła”. Shandy & Eva pracowały nad tym singlem z grupą niesamowitych, silnych, mądrych i pięknych kobiet. Swoich głosów użyczyły: Danuta Stenka, Kinga Preis, Ewa Bułhak, Ramona Rey oraz Agnieszka Burcan, która jest również współautorką utworu oraz jednym z producentów muzycznych. Na gitarze basowej zagrała Julia Przybysz.

 

 

Komentarze  
+1 # Ryby pływają na niby 2023-05-23 16:01
xd
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn