Hejt, czyli obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Jak go rozpoznać i jak sobie z nim radzić? Czy na pewno hejt jest domeną tylko Internetu?

Czy w życiu codziennym, w realu, zdarza się, że emocje nas poniosą i użyjemy mowy nienawiści? A może stosujemy hejt nieświadomie? Czy mowa nienawiści może stać się nałogiem?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania warsztatowego „Nie mów do mniej hejtem” w Laboratorium Kultury Adebar 17 listopada, na które zaprasza Fundacja Północna 28. Początek o godz. 18. Spotkanie adresowane jest do młodzieży szkół średnich. Jednak wstęp jest wolny i każdy może dołączyć.

Gośćmi spotkania będą Małgorzata Maj, pełnomocnik prezydent Kołobrzegu ds. równego traktowania oraz ds. osób z niepełnosprawnościami, Małgorzata Szczubkowska, prezes Stowarzyszenia „Kropka - Wolni od Uzależnień”, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz dziennikarki: Iwona Siemińska (e-kg.pl) i Monika Makoś (okkolobrzeg.pl).

Projekt „Nie mów do mniej hejtem” jest dofinansowany z programu Społecznik 2022-2024.

Partnerzy projektu:

OWES Koszalin https://www.facebook.com/oweskoszalin

Program Społecznik https://www.facebook.com/ProgramSpolecznik

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. https://www.facebook.com/profile.php?id=100057301276572

Pomorze Zachodnie https://www.facebook.com/PomZachodnie

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn