W Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego przy ul. Armii Krajowej odbyło się kolejne zebranie Społecznej Rady Kultury.

Podczas spotkania odbyła się prezentacja projektu „Usłyszeć nieusłyszane” dotycząca badań o zdrowiu psychicznym młodzieży, którą przygotowała Joanna Wojciechowska i Filip Wąsowski. Prezentacja wywołała dyskusję o możliwości współpracy przy rozwoju projektu z lokalnymi organizacjami, instytucjami i aktywistami.

W dalszej części zebrania zaprezentowano narzędzia do kalendarza imprez na rok 2024 utworzonego na platformie Asana.com, jako instrumentu do usystematyzowania prac Społecznej Rady Kultury.

W końcowej części spotkania odbyła się dyskusja na temat dokumentu ”Dobre Praktyki”, dotyczącego tworzenia materiałów informacyjnych i promocyjnych powiązanych z naszym startem o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn