13 i 14 kwietnia Kołobrzeskie Neony zapraszają na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Maciej Mazurkiewicz z koszalińskiej Pracowni Druklin.

W sobotę 13 kwietnia uczestnicy będą tworzyć kolaże bazujące na starych fotografiach Kołobrzegu, zawierające charakterystyczne elementy miejskiej architektury, w tym oczywiście kołobrzeskie neony i inne perełki lokalnego designu. Kolaże będą tworzone ze zdjęć wyszukanych w zbiorach Biblioteki oraz prywatnych archiwów.

W niedzielę 14 kwietnia wybrane wspólnie prace przeniesione zostaną na spersonalizowane pamiątki, np. koszulki, torby, plakaty, pocztówki, magnesy. Wydarzenie ma na celu nawiązanie rozmów, dyskusji i wspomnień o historii miasta, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy Seniorów, którzy są skarbnicą wiedzy o czasach retro kurortu.

Wstęp na warsztaty jest darmowy, liczba miejsc ograniczona - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY. Zgłoszenia podesłać można na maila: kolobrzeskieneony@gmail.com

Warsztaty odbędą się w budynku Biblioteki Miejskiej na Ogrodach, Filia nr 1, ul. Żółkiewskiego 6, w godzinach 12-15.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn