×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 70.

Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna od czerwca, w związku ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości, realizuje projekt wykładów "Dla Niepodległej". Ostatni wykład z tego cyklu wygłosi dr Hieronim Kroczyński. Tematem wykładu, jaki odbędzie się 15 listopada będzie "Kołobrzeg w latach odzyskiwania przez Polskę niepodległości". 


Stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna od czerwca br. realizuje, w związku ze stuleciem odzyskania przez Polskę niepodległości, projekt co miesięcznych wykładów "Dla Niepodległej". Celem wykładów jest podniesienie wiedzy o historii Kościoła katolickiego w Polsce, w tym o jego czołowych przedstawicielach oraz udziału w kształtowaniu i utrzymaniu polskiej tożsamości w rożnych okresach aż do współczesności. Do tej pory swoje wykłady mieli: dr Robert Dziemba, prof. Jan Żaryn, dr Milena Kindziuk, ks. dr Tadeusz Ceynowa, ks. dr Marek Żejmo.
Ostatni wykład z tego cyklu wygłosi dr Hieronim Kroczyński (na zdjęciu), historyk, muzeolog, współorganizator i wieloletni dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu. Tematem wykładu, jaki odbędzie się w dniu 15 listopada br. o godzinie 18.00 w Sali Plafonowej Muzeum Oręża Polskiego, przy ul. Armii Krajowej 13,będzie "Kołobrzeg w latach odzyskiwania przez Polskę niepodległości". Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny!
 
Przypomnijmy, że partnerami projektu są: Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Marcina w Kołobrzegu, Parafia pw. św. Wojciecha w Kołobrzegu
Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 - 2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Niepodległa"
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn