W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski zwraca się z prośbą o ograniczanie w najbliższym czasie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu oraz w pozostałych instytucjach samorządowej administracji powiatowej.

W sprawach, które nie wymagają stawienia się w urzędzie, Starostwo zachęca do kontaktu telefonicznego oraz korzystania z elektronicznych form komunikacji. Wykaz bezpośrednich numerów telefonu do komórek organizacyjnych Starostwa Powiatowego znajduje się na stronie internetowej BIP.

Jednocześnie Starostwo informuje, że sprawy związane z zawiadomieniem o zbyciu lub nabyciu pojazdu do odwołania, będą załatwiane wyłącznie po zgłoszeniu za pomocą platformy ePUAP lub pocztą tradycyjną.

W obecnej chwili Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu pracuje w ustalonych godzinach pracy. Informacja o wszelkich zmianach bądź utrudnieniach będzie Państwu przekazywana na bieżąco.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn