W Sądzie Rejonowym w Kołobrzegu wydano zarządzenie dotyczące zagrożenia zarażeniem koronawirusem. Wstrzymuje się przyjmowanie interesantów przez prezesa i wiceprezesa sądu, dyrektora sądu, przewodniczących wydziałów, kierowników Kuratorskiej Służby Sądowej, kierowników sekretariatów i wydziałów.

Biuro Interesantów i Czytelnia Akt ograniczają swoją pracę do kontaktu telefonicznego z interesantami. Podobnie sytuacja wyglądać będzie w V Wydziale Ksiąg Wieczystych. Pisma do sądu można wysyłać tylko i wyłącznie drogą poczty elektronicznej lub pocztą tradycyjną. Opłaty sądowe można wykonywać tylko na rachunki sądu.

W zarządzeniu czytamy również, że ochrona sądu została upoważniona do kontroli temperatury osób wchodzących do budynku sądu.

W kolejnym zarządzeniu, sąd od 13 marca aż do 26 marca 2020 roku odwołał rozprawy, mające odbyć się w Kołobrzegu.

 

Foto: ebos.pl

Komentarze  
+13 # Asocjacja 2020-03-13 15:16
Skazywanie przeciwników politycznych
nosi inną nazwę .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn