Mając na uwadzę dzisiejsze wystąpienie Pana Premiera oraz Ministra Zdrowia, Komunikacja Miejska informuje, że zdecydowanie rygorystyczniej podchodzić będzie od ilości przewożonych osób. Zgodnie z zaleceniami ministra, dozwolony będzie przewóz pasażerów w ilości 1 osoby na 2 miejsca siedzące:

W przypadku naszego taboru przyjęliśmy więc ilość 15 osób, które maksymalnie mogą przebywać w pojeździe. W związku z powyższym, poddajemy dzisiaj i jutro rano szczegółowej analizie potoki pasażerskie w szczytach komunikacyjnych. Chcemy dokładnie wiedzieć czy podczas Państwa podróży do oraz z pracy, korzystają Państwo z komunikacji, która wymogi ministra zdrowia realizuje. Jeżeli zauważymy, że liczba osób w pojeździe przekracza dopuszczalną, bądź tego typu informacje otrzymamy od Państwa, będziemy w tych godzinach uruchamiać autobusy dodatkowe.

PROSZĘ JEDNAK PAMIĘTAĆ, ABY PODRÓŻ AUTOBUSEM BYŁA TYLKO I WYŁĄCZNIE KONIECZNOŚCIĄ. JEZELI JEST TO MOZLIWE PROSZĘ PODRÓŻOWAĆ WRAZ ZE WSPÓŁPRACOWNIKAMI SAMOCHODAMI PRYWARNYMI. W OBECNYM CZASIE NIE JESTEŚMY PANSTWU ZAPEWNIC 100% OCHRONY, DLATEGO TAK WAŻNA JEST WSPÓŁPRACA Z PAŃSTWA STRONY.

Dla lepszej informacji zostawiam Państwu swój adres e-mail. Proszę, aby zgłaszali mi Państwo bezpośrednio wszelkie sytuacje, które wzbudzają jakiekolwiek obawy.

m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl

Michał Jaczyński

Prezes Zarzadu Spółki.

Komentarze  
+3 # gocha 2020-03-24 16:21
To ile autobusów będzie wyjeżdżało rano z Podczela?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+15 # Faktograf 2020-03-24 18:02
W końcu szary człowiek doczekał się
uszanowania i dla starego wolne miejsce będzie . Ten czas mówi stop powszechnemu
zdziczeniu .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+6 # Janek 2020-03-24 21:05
Patrząc na przejeżdżające obecnie autobusy to jeden pasażer wypada na wszystkie miejsca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-7 # JA 2020 2020-03-25 11:26
Jeden - drugi - trzeci, nie podoba się to nie oglądaj. jest tyle innych kanałów.
Panie Starosto jak wygląda sytuacja w powiecie w tym ciężkim czasie ?. Jak przygotowania szkół powiatowych do nauki przez internet ? Wszystkim nam serdecznie życzę dużo siły i wytrwałości w " koronawirusowym" czasie. TRZYMAJMY SIĘ !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn