Wczoraj obradowała komisja Skarg, Wniosków i Petycji. Głównym punktem obrad było rozpatrzenie petycji Koalicji Polska Wolna od 5 G, dotyczącej podjęcia uchwały w sprawie ochrony zdrowia mieszkańców przed elektroskażeniem.

 

Najpierw były protesty w sieci, później w okolicy masztu przy Rybackiej, na którym instalowano nowoczesne nadajniki, wczoraj sprawą sieci 5 G zajmowali się radni na posiedzeniu Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Członkowie grupy domagają się w szczególności likwidacji istniejących sieci wi-fi w i podłączenia sieci kablowej, obowiązku przełączania telefonów w tryb samolotowy w szkołach, a w przerwach całkowitego zakazu ich używania. 

Stowarzyszenie Przeciwdziałania Elektroskażeniom „Prawo do życia” reprezentował  Zbigniew Gelzok. Racje przeciwników technologii XXI wieku przedstawiła Monika Herman.

Za przyjęciem petycji przeciwko elektroskażeniu opowiedziało się 5 radnych: Danuta Wilk, Łukasz Zięba, Agnieszka Trafas, Jacek Woźniak, Wiesław Parus. Przeciwny był jedynie Jacek Kalinowski.

Fragmenty posiedzenia komisji nadamy na antenie TKK w piątek w bloku programów po Wydarzeniach Dnia.

Komentarze  
-7 # andrzej 64 2020-05-22 09:39
JA MAM PYTANIE OD KIEDY FALENADAJNIKOWESA SZKODLIWE SZKODLIEW TO JEST MIKROFALUFKI TELEWIZOR CZYKOMPUTERY KTORE MAJA PROMIENIOWANIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn