Amfiteatr będzie uruchomiony i będą się odbywały imprezy. Pytanie tylko kto te imprezy będzie organizował. Regionalne Centrum Kultury zaplanowało w amfiteatrze trzy wydarzenia.

Firma, która miała latem organizować w amfiteatrze koncerty i widowiska  już po rozstrzygnięciu przetargu wycofała swoją ofertę. Do drugiego przetargu nikt nie przystąpił. Jednak Regionalne Centrum Kultury będzie organizowało w amfiteatrze trzy imprezy, a wśród nich m.in. Rock Festiwal.

RCK już wcześniej podjęło decyzję na wypadek gdyby przetarg na dzierżawę amfiteatru nie doszedł do skutku. Wtedy obiekt może być wynajmowany na pojedyncze eventy.

Jest szansa, że Regionalne Centrum Kultury podpisze umowę z jedną z większych agencji, z którą  już wcześniej współpracował.

Obiekt został dopuszczony do użytku, choć stan infrastruktury określono jako zły. Dlatego amfiteatr musi jeszcze przejść kosmetyczne poprawki i wykonać kilka zaleceń dotyczących bezpieczeństwa. 

 

Komentarze  
+1 # szkoda 2020-06-30 19:52
Wielka szkoda że miasto tak nie dba o amfiteatr. I trochę wstyd, że tak popularny kurort jakim jest Kołobrzeg wystawia sobie taką brzydką wizytówkę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Kołobrzeżanin 2020-07-01 15:02
Kiedyś dziennikarz zadał pytanie ówczesnemu szefowi PO Grzegorzowi Schetynie , czy potrafi wymienić chociażby trzy przykłady na pozytywne działania jego partii dla dobra Polaków - oczywiście , odpowiedzi nie było !
Podobnie , ekipa rządząca już od kilkunastu lat Kołobrzegiem, też niewiele ma do powiedzenia o swoich sukcesach w działaniach na rzecz szeroko pojętego rozwoju społeczności lokalnej . Jaskrawym przykładem "hamowania" rozwoju największego uzdrowiska w Polsce jest upadek tak ważnej "instytucji kulturalnej" , jakim był kołobrzeski amfiteatr .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn