Dzisiaj na plaży centralnej odbyło się oficjalne rozpoczęcie sezonu letniego. Jak poinformowała prezydent Anna Mieczkowska nasza plaża jest bezpieczna, ponieważ Kołobrzeg otrzymał certyfikat Błękitnej Flagi.  

Wakacje 2020 właśnie się rozpoczęły. Z uroków kołobrzeskiej plaży już korzysta wielu plażowiczów.

Jak zapewniła Anna Meczkowska plaża będzie bezpieczna, ponieważ Kołobrzeg może się pochwalić certyfikatem Błękitnej Flagi. Jesteśmy jedną z niewielu miejscowości nadmorskich, która posiada aż trzy kąpieliska, które otrzymały to wyróżnienie. Ale plaża to także wydarzenia, a tych nie zabraknie. Przez cały lipiec na plaży Milenium będzie nam towarzyszyła m.in. siatkówka plażowa.

Plaża jest w pełni przygotowana do sezonu w nowej rzeczywistości, w jakiej znaleźliśmy się z powodu pandemii, zapewnia Jacek Banasiak.

Na plaży centralnej miasto rozstawiło parawany w odpowiedniej odległości, pokazując tym samym jak korzystać z plaży w bezpieczny sposób.

Wszystkim mieszkańcom i turystom życzymy bezpiecznych wakacji.

 

Komentarze  
+8 # kael 2020-06-26 22:42
Czyli już może zacząć padać deszcz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+9 # Kołobrzeg 2020-06-27 08:20
Mieczkowska twierdzi, że nasze plażę są bezpieczne bo otrzymaliśmy błękitną flagę. To tak jakby jedną błękitną flagą można załatwić wszystkie zagrożenia. A co z koronawirusem? Jak Pani Prezydent zabezpieczyła ludzi na plaży przed tym zagrożeniem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # Kg 2020-06-27 19:54
To chyba w większej mierze zależy od samych ludzi.... przecież nikt za nikim nie będzie chodził i sprawdzał, czy trzymasz odległość itp... :-|
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn