Pani Patrycja jest kobietą niezwykle aktywną, prężnie działającą w środowisku osób niewidomych i słabowidzących, optymistycznie nastawioną do ludzi i świata. Od 22 lipca do 23 sierpnia można na Panią Patrycję oddawać głosy w ramach ogólnopolskiego konkursu Idol 2020.

Patrycja Klakla niedawno objęła stanowisko wiceprezesa Polskiego Związku Niewidomych w Kołobrzegu. Działa także w Fundacji Niewidomi na Tandemach - wycieczki rowerowe dają jej wiele satysfakcji. Z zawodu technik masażysta. Wywiad z Panią Patrycją można przeczytać w miesięczniku Help (numer z lutego 2019). Do 23 sierpnia można głosować na Panią Patrycję w konkursie  organizowanym przez Fundację Szansa dla Niewidomych i przyjmuje nazwę KONKURS IDOL FUNDACJI SZANSA DLA NIEWIDOMYCH. 

Link do głosowania: http://idol.szansadlaniewidomych.org/ 

Komentarze  
+5 # kael 2020-07-28 14:07
Głos oddany ! zaliczony. Trzymam kciuki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn