Tylko kilka chwil zajęło kołobrzeskim policjantom ustalenie sprawców kradzieży i odzyskanie skradzionego mienia. Sprawcami okazali się nieletni.

Do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu wpłynęła informacja od mieszkańca miejscowości Turek o kradzieży roweru. Pojazd o wartości 2000 zł zniknął sprzed hotelu przy ul. Rodziewiczówny. Pełniący służbę patrolową mundurowi szybko zabezpieczyli liczne ślady. Uzyskali także informacje odnośnie wyglądu sprawcy. Rezultat przyniosło odtworzenie zapisu monitoringu. Następnego dnia 14 i 16-latek znaleźli się w rękach mundurowych. Skonfrontowani z wiedzą i ustaleniami młodzi mieszkańcy Kołobrzegu przyznali się do kradzieży. Policjanci odzyskali także skradziony pojazd, który wrócił już do prawowitego właściciela. Dokumentacja sprawy zostanie przekazana Wydziałowi Rodzinnemu i Nieletnich Sadu Rejonowego w Kołobrzegu. 

Komentarze  
+2 # kael 2020-07-28 16:07
Policja kontra Nastolatkowie 1:0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # matros 2020-07-30 13:05
Powinno być policja kontra złodzieje 1:0
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn