Kolejnych 33 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi KWP w Szczecinie. Wczoraj złożyli przysięgę, co jest symbolem wstąpienia w policyjne szeregi. Szef zachodniopomorskiej Policji nadinsp. Tomasz Trawiński gratulował nowym policjantom i życzył sukcesów w rozpoczętej służbie.

 

 

13 lipca 2020 r. w policyjne szeregi zachodniopomorskiej Policji przyjętych zostało kolejnych 33 nowych funkcjonariuszy: 9 kobiet i 24 mężczyzn.

Wczoraj na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nowo przyjęci w obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawińskiego, jego zastępców oraz przedstawicieli związków zawodowych Policjantów i pracowników Policji wypowiedzieli słowa roty składając uroczyste ślubowanie.

Szef zachodniopomorskiego garnizonu w krótkim wystąpieniu podziękował młodym funkcjonariuszom wyboru naszej formacji. Podkreślił też, że służba jaką wybrali kandydaci jest trudna i odpowiedzialna. Podejmowanie jej trudów będzie nie tylko próbą dla nich samych, ale również dla ich rodzin. Zaznaczył również, że daje ona dużo satysfakcji oraz możliwości rozwoju zawodowego.

Komendant pogratulował kandydatom i życzył sukcesów oraz wytrwałości podczas służby. Nowo przyjęci w pierwszej kolejności odbędą kilkumiesięczne przeszkolenie, aby następnie wesprzeć pracę swoich kolegów w jednostkach Policji.

Przypominamy, że przywrócona została procedura rekrutacji do służby w Policji.

Szczegółowe informacje na temat przyjęć do naszej formacji można znaleźć na stronie internetowej: Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu

Link do informacji na temat zasad rekrutacji.

https://zachodniopomorska.policja.gov.pl/sz/aktualnosci/aktualnosci/32612,Zostan-policjantem.html?fbclid=IwAR33m3nHR587kMWPLjEC81HUiRm_4gi2Z-PERjrmkggy9kpLaxrWUnMaliw 

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn