Policjant pionu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu będąc w czasie wolnym od służby, zatrzymał złodzieja sklepowego. Robiąc zakupy w jednym z marketów, zauważył wybiegającego ze sklepu mężczyznę. Funkcjonariusz natychmiast przystąpił do działania.

 

 

W środę po godz. 16.00, Policjant pionu Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu będąc w czasie wolnym od służby, robił zakupy w jednym ze sklepów na ulicy Tarnowskiego. W pewnym momencie zauważył, jak jeden z klientów spakował kilka produktów do swojej torby, a następnie wybiega ze sklepu. Funkcjonariusz, nie mając żadnych wątpliwości, że doszło do kradzieży, natychmiast zaczął działać. Po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę. Funkcjonariusz obezwładnił podejrzewanego o kradzież, a następnie przekazał go przybyłemu na miejsce patrolowi Policji.

 

Część skradzionych produktów została zniszczona, reszta wróciła do sklepu. Zdarzenie zakwalifikowano jako wykroczenie. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn