136 kolizji, 5 wypadków drogowych, z czego 5 osób odniosło rany. Funkcjonariusze Ogniwa Ruchu Drogowego KPP w Kołobrzegu wylegitymowali 1340 osób, ujawniając łącznie 1050 wykroczeń. To wszystko wydarzyło się od początku lipca. 

Kołobrzeska Policja podsumowała lipiec w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu Kołobrzeskiego.

W 390 przypadkach było to przekroczenie dozwolonej prędkości, w tym 11 kierujących przekroczyło ją o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym. Ujawniono 36 nietrzeźwych kierujących, zatrzymano 32 prawa jazdy i 118 dowodów rejestracyjnych. Policjanci przeprowadzili 2143 badania stanu trzeźwości kierowców. To przegląd niektórych wymiarów działań Policji. Funkcjonariusze prowadzą także liczne działania prewencyjno-edukacyjne, a większa świadomość obywateli o zagrożeniach skutecznie pomaga ich unikać.

 

foto: archiwum

Komentarze  
+1 # kael 2020-07-31 10:40
Poproszę o takie podsumowanie odnośnie interwencji na osiedlowych płacach zabaw w nocy , na przyblokować ławkach i pod klatkami blokowymi. Czy policja wie jakie cuda się wyprawiają. Telefony na 112 lub komendę to strata czasu. Jeżeli patrol boi się dostać z liścia od pijących to może czas zatrudnić firmę ochroniarską na terenie miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn