Po zaangażowaniu się całej Gminy w akcję GaszynChallenge dla Franka (udział brały m.in. Urząd Gminy, Rada Gminy, GOSTiR, jednostki OSP i inni) mieszkańcy nie zwalniają tempa. Tym razem do akcji wkroczyło Rościęcino. Sołectwo organizuje dzisiaj festyn charytatywny dla Antosi.

Antosia Kwiatkowska ma tylko 2 latka, jednak los jej nie oszczędzał. W tym roku zdiagnozowano u niej chorobę nowotworową- glejak nerwu wzrokowego. Aby uratować wzrok Antosi potrzebna jest specjalistyczna operacja w Niemczech. Ważny jest także czas. Niestety, taka operacja kosztuje 200 tysięcy złotych. Aby uzbierać tę sumę ustanowiono zbiórkę na portalu internetowym.

Do akcji przyłączyło się sołectwo Rościęcino. Na boisku w Rościęcinie odbędzie się festyn charytatywny. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 16:00. Będą atrakcje- dmuchańce, paintball, zabytkowe samochody, a nawet pokaz strażacki. Nie zabraknie też smakołyków – zupa grzybowa, leczo, ciasta, gofry i wiele innych. Chętni mogą wziąć udział w loterii fantowej. O 20:00 zaczyna się zabawa taneczna z DJ Wojtkiem – warunkiem wstępu jest wrzutka do puszki.

Wszystkie zyski ze sprzedanych towarów oraz zebranych datków będą przekazane na leczenie Antosi. Mieszkańcom Rościęcina gratulujemy zaangażowania, wszystkim życzymy dobrej zabawy, a przede wszystkim życzymy zdrowia Antosi.

Każdy może wpłacić datek na leczenie Antosi. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Fundacji.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn