Dzisiaj na Skwerze Koncertów Porannych odbyła się konferencja prasowa podsumowująca kołobrzeskie wakacje. Według Anny Mieczkowskiej ten sezon to sukces małych wydarzeń kulturalnych. 

Choć były to wyjątkowe wakacje, na co wpłynął ogłoszony stan epidemii, to Regionalne Centrum Kultury nie zaprzestało w swoich działaniach. Dzisiaj podsumowano wydarzenia kulturalne w naszym mieście.

Według Anny Mieczkowskiej wiele imprez okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Regionalne Centrum Kultury działało także w zakresie promocji miasta, tak aby jak najbardziej zminimalizować trudną sytuację wynikającą ze stanu epidemii i nałożonych ograniczeń.

We wszystkich wydarzeniach jakie miały miejsce w Kołobrzegu miasto odnotowało ponad 10 tysięcy bezpośrednich odbiorców.

Pod koniec marca Regionalne Centrum Kultury rozpoczęło także swoją działalność w internecie.

 

Komentarze  
+7 # przewodnik 2020-09-16 21:03
Parę dni temu wpadła mi przypadkowo mapa [plan] Kołobrzegu noszący tytuł- Kołobrzeg na lato 2020. Myślę,że wydrukowano parę tysięcy tej mapki. Na odwrotnej stronie publikacji zamieszczono największe atrakcje Kołobrzegu z króciutkim ich opisem. Np. największa architektoniczna , historyczna i zarazem duchowa atrakcja została opisana tak ,, Bazylika pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. W 1300 roku rozpoczęto budowę największego w Polsce pięcionawowego kościoła farnego. ........." Tylko w tych dwóch zdaniach głupota goni głupotę. Naprawdę nie ma się czym chwalić drogie Panie przy promocji miasta na tym poziomie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn