Nie ma chętnych na zaszczepienie seniorów przeciwko grypie. Brakuje szczepionek. To problem nie tylko kołobrzeski.

 

1500 osób miało skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciwko grypie. Zainteresowanych seniorów nigdy w takich sytuacjach nie brakuje. Ale za to brakuje szczepionek i chętnych na przeprowadzenie akcji. 

Po pierwszym nieudanym konkursie, miasto ponownie rozpisało zapytanie ofertowe licząc na to, że jednak znajdzie się podmiot gotowy świadczyć tego typu usługi i gotowy zagwarantować odpowiednią ilość szczepionek.

Miasto czeka na oferty do 21 września.  Na realizację programu przeznaczyło 100 tysięcy złotych.

Zapisy na szczepienia będą prowadzone jeżeli zostanie wybrany realizator tego programu. 

Komentarze  
0 # Mieszkaniec 2020-09-17 05:26
Co z tego że znajdzie się chętny? Jak nawet w hurtowniach nie ma szczepionek... Jeden z drugim co a wyborach za pachołka zagłosował i krzyczał że UE beee jest sami damy radę teraz pakują się w swoje klamoty i cisną do "Angeli" po szczepionki przy okazji chemię do chałupy biorą i jakiś modny ciuch bo w PL ALBO BADZIEWIE ALBO CENA JAK ZA KOBYŁĘ W 49
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-1 # kael 2020-09-17 12:22
Po co teraz zarzucać rynek szczepionką „grypową” i rezygnować ze wzmożonego popytu na „koronawirusową”. Wiadomo, że zarobi się większe worki pieniędzy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn