Termin zapisów do Społecznej Straży Rybackiej minął, ale są jeszcze wolne miejsca. Niezdecydowani mogą się zapisywać, a powiat powoli szykuje się do oficjalnej inauguracji działalności tej jednostki. 

 

Komendant już jest, powołanie Społecznej Straży Rybackiej działającej na terenie powiatu kołobrzeskiego to nieodległa przyszłość. Mimo że termin rekrutacji zakończył się to spóźnialscy mają jeszcze szansę do takiej straży wstąpić. A zachętą może być sprzęt. Jest już dostarczona dzisiaj łódź, drobny sprzęt czy specjalistyczny dron. Brakuje tylko samochodu, na dostawę którego rozstrzygnięto już przetarg. 

Celem działania Społecznej Straży Rybackiej będzie ograniczenie zjawiska kłusownictwa na rzece Parsęcie i jej dopływach.

 

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn