W związku ze znacznym i stałym wzrostem zachorowań na COVID-19, mając na uwadze  bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kołobrzegu, Urząd Gminy informuje, że od dzisiaj do odwołania wyłączona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów.

Sprawy załatwiane będą drogą telefoniczną, drogą elektroniczną, za pośrednictwem platformy ePUAP lub pocztą tradycyjną. Bezpośrednia, osobista obsługa interesantów możliwa jest wyłącznie w sprawach pilnych, po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu się z pracownikiem Urzędu Gminy Kołobrzeg.

Szczegółowe dane kontaktowe pracowników Urzędu Gminy Kołobrzeg znajdują się tutaj.

Pisma w wersji papierowej można składać (wrzucać) do skrzynki znajdującej się w wejściu głównym do Urzędu Gminy Kołobrzeg przy ul. Trzebiatowskiej 48A, 78-100 Kołobrzeg w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.

Numery telefonów do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30:

Urząd Gminy - tel. 94-35-30-420;

GOPS - tel. 94-35-42-568.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn