Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Skuteczna praca operacyjna funkcjonariuszy pozwoliła ustalić sprawcę i zabezpieczyć blisko 137 gramów narkotyków i przedstawić 19-letniemu mieszkańcowi Kołobrzegu zarzut zajmowania się tym nielegalnym procederem.

Kilka dni temu funkcjonariusze rozwikłali kolejną sprawę. Działania operacyjne kryminalnych pozwoliły na ustalenie adresu młodego mężczyzny, który w miejscu zamieszkania posiada narkotyki, w postaci substancji odurzających i psychotropowych. Po dokładnych ustaleniach funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań w Kołobrzegu, gdzie ujawnili blisko 137 gramów marihuany. Zatrzymany został także 19-latek, który przebywał pod tym adresem.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy wystarczył by przedstawić mężczyźnie zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Komentarze  
+2 # Bolo 2020-10-16 11:37
o to w radzie smutno
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn