Od soboty czekają nas zmiany w Komunikacji Miejskiej. Liczba pasażerów w autobusach będzie mniejsza, od poniedziałku wszystkie sprawy załatwiane będą telefonicznie lub mailowo.

 

 

Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Sp. z o.o. informuje, że od 17.10.2020 r. (sobota) zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia, maksymalna ilość przewożonych osób w jednym autobusie wynosić będzie 30.

Dodatkowo informujemy, że od poniedziałku (19.10) Komunikacja Miejska nie będzie przyjmować interesantów!!

1. Wszelkie kwestie dotyczące Stref Płatnego Parkowania mona zgłaszać pod numerami telefonów:

943517548 wew. 38

wew. 39

bądź mailowo: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl

 

2. W pozostałych kwestiach prosimy o kontakt telefoniczny pod ogólnym numerem Spółki 943517548

 

Informujemy, ze wpłaty za nałożóne opłaty dodatkowe można dokonywać przelewem elektronicznym, bądź też w Punktach Obsługi Klienta przy ul. Górczewskiej i ul. Jagiellońskiej. Przypominamy, że abonamenty obowiązujące w Strefach Płatnego Parkowania można kupić on-line, poprzez sklep internetowy na stronie www.km kolobrzeg.pl

Po raz kolejny zachęcamy również Państwa do złożenia wniosku dotyczącego Kołobrzeskiej Karty Miejskiej (bilet elektroniczny).

Komentarze  
-1 # Maciej 2020-10-17 11:00
Kiedy zamknięcie płatne parkingi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn