Po pauzie w ostatniej kolejce Czarodzieje z Wydm wybiorą się do Łowicza, by powalczyć o pierwszą wygraną w tym sezonie.

W ostatniej kolejce Księżak musiał uznać wyższość Dzików, przegrywając po emocjonującej końcówce 97-95.

Patrząc na skład drużyny z Łowicza z poprzedniego sezonu, doszło do kilku znaczących zmian. Jeden z liderów Piotr Robak przeniósł się do Kołobrzegu, natomiast Łukasz Bodych po kilku latach w Kotwicy wybrał grę w Księżaku.

Wraz z trenerem Spychałą w Łowiczu pozostali liderzy, czyli Mikołaj Grod, Arkadiusz Kobus oraz Mikołaj Stopierzyński. Oprócz Bodycha Księżaka wzmocnili Wojciech Jakubiak, Mateusz Fatz oraz Maciej Kucharek. Drużyna z Łowicza jest jedną z najbardziej ofensywnych drużyn w lidze, rzucając średnio 92,4 punkty na mecz zajmując 2 miejsce w lidze i ustępuje jedynie rezerwom Śląska.

Sponsorem meczów wyjazdowych Energi Kotwicy jest nowy catering dietetyczny w Kołobrzegu Dieta od Brokuła. Kołobrzeską koszykówkę zasila Energa Grupa Orlen.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


Facebook