Jak informuje zarząd Kołobrzeskiego Klubu Morsów, ze względu na wprowadzenie strefy czerwonej na terenie całego kraju, zdecydowano o odwołaniu oficjalnego rozpoczęcia sezonu morsowania 2020/21 zaplanowanego na dzień 25 października 2020 o godzinie 12:00 na plaży centralnej przy Molo.

Zalecamy kąpiele indywidualne lub w parach z zachowaniem dystansu społecznego, maseczce i rękawiczkach z zastosowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego.

Dalsze plany i decyzje związane z harmonogramem kąpieli klubowych w w tym sezonie będą uzależnione od komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia KPRM i rozporządzeń wykonawczych w tym zakresie.

W tych trudnych i niespokojnych czasach życzymy dużo zdrowia, niech moc endorfin będzie z wami i mamy nadzieję do szybkiego zobaczenie i zanurzenia.

W imieniu Zarządu KKM

Prezes KKM Łukasz Zięba

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn