Regionalny Szpital w Kołobrzegu został wyznaczony jako tzw. szpital węzłowy do wykonania szczepień przeciwko COVID-19 personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą i aptek.

Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień MZ, etap „0” obejmie pracowników ochrony zdrowia (lekarze, lekarze dentyści, pielęgniarki, położne, pracownicy aptek, pozostałe zawody medyczne i niemedyczne, w tym personel administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy). Szczepienie jest dobrowolne i nieodpłatne.

W związku z tym, szpital prosi podmioty lecznicze i apteki o pilne zgłoszenie wstępnej chęci wykonania szczepień u swoich pracowników. Zgłoszenie następuje przez przesłanie na adres mailowy: tomasz.czerniak@szpital.kolobrzeg.pl listy pracowników w tabeli EXCEL do dnia 18.12.2020 do godz. 17.00. W nagłówku pliku należy wpisać nazwę podmiotu leczniczego/apteki z adresem. Zgłoszenie musi zawierać: Imię i Nazwisko – Numer PESEL – oznaczenie „pracownik medyczny/niemedyczny”.

Osoby deklarujące chęć zaszczepienia muszą wypełnić również zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Regionalny Szpital w Kołobrzegu w procesie organizacji i realizacji szczepień. Zgody z podpisem należy niezwłocznie przesyłać w formie skanu na adres mailowy jak powyżej, lub tradycyjną pocztą na adres szpitala. Dokumenty można pobrać ze strony szpitala.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn