O godzinie 10.05 zapraszamy na audycję „Studio Reduta”.

Na początek odwiedzi nas Adam Hok, przewodniczący klubu radnych Nowy Kołobrzeg. Porozmawiamy o sytuacji w sektorze hotelarskim i bieżących sprawach miasta. Następnie z prezesem zarządu portu morskiego Arturem Lijewskim, postaramy się pogłębić naszą wiedzę dotyczącą tramwaju wodnego. Pierwszą godzinę zamknie wójt Gminy Dygowo Grzegorz Starczyk i podsumujemy Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, który dla gminy okazał się niezwykle łaskawy. 

Po godzinie 11. prezes Komunikacji Miejskiej Michał Jaczyński przedstawi szczegóły akcji dotyczącej reklamy w autobusach miejskiej spółki za symboliczną złotówkę. Na koniec, tradycyjnie nieco kultury.

Ze względu na pandemię audycję przeprowadzimy w trybie zdalnym. "Studio Reduta" na żywo, między 10:00 a 11:30. Zapraszają Piotr Rybczyński i Robert Dziemba.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu informacje.kolobrzeg.pl są własnością ich twórców. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie. Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za niestosowny lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: studio@tkk.pl

Udostępnij

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn